XII Niedziela Zwykła

 1. W tym tygodniu obchodzimy
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi
  • we wtorek – wspomnienie św. Jana Fishera i św. Tomasza Moore’a
  • w czwartek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
  • w sobotę – wspomnienie św. Zygmunta Gorazdowskiego
 2. Od dzisiejszej niedzieli została zniesiona – we wszystkich diecezjach – dyspensa od obowiązku uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej i w święta nakazane.
 3. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie dzieci (wraz z rodzicami), które w niedziele 27 czerwca o godz. 10.00 będą przeżywały Rocznicę I Komunii św.
 4. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o 17.30
 5. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środy po wieczornej Mszy św.
 6. Msza św. zbiorowa i nowenna do św. Jana Kantego w każdy czwartek o godz. 18.00
 7. W sobotę 3 lipca organizujemy wyjazd dla dzieci wraz z rodzicami do Kodnia. W programie zwiedzanie sanktuarium, Msza św., gry i zabawy oraz wspólny grill. Szczegółowych informacji udziela Ks. Łukasz. Zapisy w kancelarii, zakrystii lub u ks. Łukasza.
 8. W piątki po wieczornej Mszy św. zbiórki dla ministrantów. Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu. Tego dnia o 19.30 spotyka się także KSM.
 9. Przypominamy, że kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku od 16.00 do 17.30, a w sobotę od 9.00 do 10.00. Uruchomiony został również numer telefonu czynny w godzinach pracy kancelarii: 81 440 50 77
 10. Przypominamy o obowiązku zakrywania twarzy i nosa oraz dezynfekcji rąk. Informujemy, ze zgodnie z rządowym rozporządzeniem od 26 czerwca (sobota) kościół może być zapełniony w 75%. Do limitu nie są wliczane osoby zaszczepione.
 11. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace w naszym kościele.
 12. Słowo na nowy tydzień: „Ty Panie jesteś moja nadzieją”