XI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj o godz. 10.00 grupa 16 dzieci z naszej parafii przystąpi do I Komunii Świętej. Ogarnijmy Ich naszą modlitwą prosząc o łaski Boże i światło Ducha św.
  2. Jutro o godz. 19.00 ks. Bp Adam Bab w naszym kościele udzieli sakramentu bierzmowania 56 osobom. Bardzo proszę o modlitwę w intencji młodzieży, aby pozostali wierni i otwarci na działanie łaski Ducha św.
  3. Od dzisiaj obowiązują nowe zasady sanitarne. Kościół może być zapełniony w 50%, a od następnej niedzieli w 75%. Pamiętajmy o obowiązku zakrywania twarzy i nosa oraz dezynfekcji rąk wchodząc do kościoła. 
  4. W niedzielę 27 czerwca o godz. 10.00 dzieci z klasy IV będą miały Rocznicę I Komunii św. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  5. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o 17.30
  6. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środy po wieczornej Mszy św.
  7. Msza św. zbiorowa i nowenna do św. Jana Kantego w każdy czwartek o godz. 18.00
  8. W piątki po wieczornej Mszy św. zbiórki dla ministrantów. Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu. Tego dnia o 19.00 spotykają się także KSM i Grupa charyzmatyczna.
  9. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składne na prace w naszym kościele. Trwają prace przy ociepleniu dachu kościoła, także na balkonach kładziona jest gładź i będzie malowanie ścian. Pomalowane zostaną też ściana tylna kościoła i fragment wieży od strony chóru. Zainstalowane zostały drzwi przesuwne do konfesjonału z tyłu kościoła. Niestety prace przy frontonie kościoła i wieży z przyczyn niezależnych od nas przesuwają się na połowę lipca. Gorąco proszę o modlitwę w intencji naszej parafii i wszystkich podejmowanych prac.
  10. Słowo na nowy tydzień: Mając wiarę – wierz więcej