III Niedziela Zwykła

  1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego, zwraca naszą uwagę na role Pisma Świętego w naszym życiu jako drogowskazu prowadzącego do poznania Boga i Jego woli.
  2. Przypominamy o obowiązującym nakazie zakrywania twarzy i nosa oraz zachowaniu dystansu społecznego oraz dezynfekcji rąk.
  3. W tym tygodniu obchodzimy:                                                                                                                              a. w poniedziałek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła                                                        b. we wtorek – wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa                                                      c. w czwartek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu
  4. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. w naszym kościele będzie w następujących terminach:                                                                                                a. 31 stycznia po Mszy św. o godz. 10.00 – uczniowie klas 3a i 3b Szkoła                           Podstawowa nr 58                                                                                                                                 b. 07 lutego po Mszy św. o godz. 10.00 uczniowie klas 3c Szkoła                                            Podstawowa nr 58 i uczniowie klas 3 innych szkół, którzy przyjmą                                I komunie Św. w naszej parafii
  5. Kolejne spotkanie online dla przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania odbędzie się 31 stycznia o godz. 20.00. Tradycyjnie kod dostępu zostanie wysłany mailowo 15 minut przed rozpoczęciem.
  6. Zapraszamy na modlitwę w intencji naszej parafii codziennie o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa. Można także łączyć się przez transmisję na stronie internetowej. Zachęcamy do zabrania ze sobą wody święconej i pokropienia ścian domów czy mieszkań. Jednocześnie przypominamy, ze istnieje możliwość poświecenia nowych mieszkań. Zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  7. Zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św. i św. Jana Kantego w czwartki po wieczornej Mszy św. Intencje do nowenn można składać w skrzynce przy wejściu do kościoła lub za pomocą formularza na stronie internetowej.
  8. Składamy serdeczne Bóg zapłać na prace w naszym kościele i spłatę kredytu zaciągniętego na budowę kościoła.
  9. Słowo na nowy tydzień: „Twoje Słowo jest światłem dla stóp moich Panie”