IV Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie dzieci klas 3a i 3b naszej Szkoły nr 58 – przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. w naszej parafii, a o 20.00 spotkanie online kandydatów do bierzmowania. W następnym tygodniu 7 lutego spotkanie dzieci klas 3c SP nr 58 i dzieci klas 3 innych szkół – przystępujących do I Komunie św. w naszej parafii
  2. W tym tygodniu obchodzimy:                                                                                                                       a. we wtorek – święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej)                                             b. w środę – św. Błażeja                                                                                                                               c. w piątek – św. Agaty                                                                                                                                 d. w sobotę św. Pawła Miki i Towarzyszy
  3. We wtorek Msze św. O godz. 7.00, 16.30 i 18.00. Tego dnia wypada Światowy Dzień Życia Konsekrowanego – w modlitwach pamiętajmy o osobach konsekrowanych
  4. W środę z racji roku poświęconego św. Józefowi zapraszamy na nabożeństwo do św. Józefa o godz. 17.30, po Mszy św. błogosławieństwo za wstawiennictwem św. Błażeja, i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W I Piątek miesiąca chcemy od 9.00 odwiedzić chorych z posługa sakramentalną – adresy zgłaszamy do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Spowiedź od 16.00, oraz Msza św. o godz. 16.30, a na zakończenie Mszy św. o 18.00 nabożeństwo wynagradzające.
  6. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o 18.00 wystawienie, nabożeństwo wynagradzające i adoracja do 21.00
  7. W środę 3 lutego ok. 19.00 zapraszam chętnych do pomocy w rozbieraniu choinek i szopki.
  8. W piątki po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów.
  9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace w naszym kościele.
  10. Słowo na nowy tydzień: „Kieruj głos zawsze ku Niebu”