Ogłoszenia – Niedziela Świętej Rodziny

  1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Dziękujmy Bogu za nasze rodziny i prośmy o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na każdy dzień życia.
  2. W czwartek ostatni dzień 2020 roku. Nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne połączone z nabożeństwem Nieszporów o godz. 17.30, a o 18.00 Msza św. Dziękczynna i z prośbą o błogosławieństwo Boże w Nowym Roku. 
  3. W piątek Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Porządek Mszy św. niedzielny. Tego dnia zapraszamy na śpiew kolęd przed Sumą od 11.00. W tym dniu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami dodatkowo śpiewając lub recytując w kościele lub kaplicy Hymn do Ducha Św.
  4. Z racji, że w tym roku została odwołana wizyta duszpasterska tzw. Kolęda zapraszamy serdecznie do wspólnoty modlitwy w intencji naszej parafii. Codziennie o 17.30 będziemy modlili się na różańcu w intencji całej naszej parafii. Modlitwa ta będzie transmitowana, a na zakończenie będzie odmawiana modlitwa pobłogosławienia domu. Zachęcamy, by zabrać ze sobą do domu wodę święconą i pokropić ściany domu.
  5. 2 stycznia wypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające po wieczornej Mszy św. i adoracja do 21.00.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za pomoc w udekorowaniu kościoła i ofiary złożone na prace w naszym kościele. Niech Bóg stokrotnie wynagrodzi.
  7. Słowo na nowy tydzień: „Błogosław Boże nasz codzienny trud”