Ogłoszenia – IV Niedziela Adwentu

  1. W dniu jutrzejszym o godz. 19.30 odbędzie się spotkanie online dla osób przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszej parafii. Kod dostępu na spotkanie zostanie przesłany mailowo na adresy zgłoszeniowe 15 min przed spotkaniem.
  2. Zapraszamy w poniedziałek, wtorek i środę na Nowennę Bożego Narodzenia o godz. 17.30, a w wigilię o 6.00.
  3. Na stoliku przy wyjściu z kościoła są opłatki oraz sianko na stół wigilijny.
  4. W środę 23 grudnia od 9.00 będziemy odwiedzać chorych z posługa sakramentalną. Adresy prosimy zgłaszać do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Spowiedź tego dnia  w kościele od 15.00.
  5. Informujemy, że zgodnie z decyzją Metropolity Lubelskiego z powodu COVID 19 odwołana jest wizyta duszpasterska tzw. Kolęda. Istnieje możliwość jedynie na prośbę mieszkańców poświęcenie nowego mieszkania.
  6. W czwartek wypada Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. roratnia o 6.00. Wieczorem nie ma Mszy św. w tym czasie gromadzimy się w naszych domach przy stole wigilijnym. Tego dnia z powodu pandemii będzie pierwsza Msza św. Uroczystości Bożego Narodzenia o 22.00 oraz tradycyjna „Pasterka” o północy. Pamiętajmy      o obowiązujących zasadach sanitarnych i bądźmy odpowiedzialni za siebie wzajemnie. Msza o północy będzie transmitowana przez naszą stronę internetową.
  7. W Uroczystość Bożego Narodzenia nie ma Mszy św. o godz. 7.00, a pozostałe są           w porządku niedzielnym. We wspomnienie św. Szczepana porządek Mszy św. niedzielny.
  8. Jutro i we wtorek po wieczornej Mszy św. zapraszamy osoby które chciałyby pomóc ubrać choinki w kościele.
  9. Składamy podziękowania za ofiary złożone na prace w naszym kościele.
  10. Słowo na nowy tydzień: „Już blisko jest Pan”