Archiwum kategorii: Życzenia

Życzenia z okazji Rocznicy Święceń Kapłańskich

Z okazji 30 rocznicy święceń kapłańskich ks. proboszcza Bogdana, 8 rocznicy święceń kapłańskich ks. Pawła i 7 rocznicy święceń kapłańskich ks. Łukasza dziękujemy za Wasze „tak” powiedziane Bogu na Jego słowa: „pójdź za mną”. Dziękujemy za zrozumienie, troskę i obecność. Życzymy Bożej miłości, Matczynej opieki, ludzkiej dobroci i zapewniamy o modlitwie.

Parafianie

Życzenia dla Maturzystów i Uczniów klas ósmych

Drodzy Maturzyści i Uczniowie klas ósmych! W ważnym dla Was czasie egzaminów i wyborów kształtujących Waszą przyszłość polecamy Was dobremu Bogu. Modlimy się o Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego dla Was, pokój serc i wszystkie potrzebne łaski. Życzymy, aby egzaminy poszły Wam jak najlepiej, abyście dobrze i mądrze zdecydowali o dalszej drodze życiowej.

Czytaj dalej Życzenia dla Maturzystów i Uczniów klas ósmych

Życzenia na Boże Narodzenie 2021

Kochani parafianie.

Święta Bożego Narodzenia to czas przeżywania tajemnicy przyjścia Boga do człowieka, to czas miłości. Z tej okazji chcielibyśmy Wam wszystkim serdecznie podziękować za troskę o nasz kościół, zarówno w wymiarze duchowym jak i materialnym, szczególnie dziękujemy za modlitwę w naszej intencji. Chcemy życzyć błogosławieństwa Bożego, światła Ducha św., darów pokoju, miłości i jedności; wiary w to, że dla Boga nie ma nic niemożliwego oraz dobra dzielonego z innymi. Życzymy nadziei, która zawieść nie może, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

Niech was wszystkich Bóg błogosławi.

Wasi Duszpasterze

Życzenia

Chrystus Pan Zmartwychwstał. Niech radość Zmartwychwstania opromienia każdą chwilę Waszego życia, a miłość i pokój znaczą drogę naśladowania Jezusa Chrystusa. Niech nadzieja następnych świąt przeżywanych w naszym kościele, we wspólnocie parafii umacnia we wspólnocie modlitwy.

Ks. Bogdan