Archiwum kategorii: Bez kategorii

IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza

  1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o powołania do Służby w Kościele. Módlmy się o nowe święte powołania do Służby w Kościele. Dzisiaj modlimy się także w intencji kierowców z okazji Ogólnopolskiej Niedzieli Modlitw za Kierowców.
  2. W czwartek – Święto św. Katarzyny Sieneńskiej – patronki Europy.
  3. W sobotę rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe będą odprawiane codziennie o godz. 17.30
  4. W każdą sobotę zapraszamy na adorację  – w ciszy – Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św. do 21.00. W tym tygodniu adoracja będzie połączona z Nabożeństwem I Soboty Miesiąca.
  5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace w naszym kościele.
  6. Słowo na nowy tydzień: „Panie poślij robotników na swoje żniwo”

Podziękowanie

Kochani Parafianie!

Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w tym roku przyjęli nas do swoich domów. Wspólna modlitwa, błogosławieństwo oraz troska o budowę kościoła stanowiły najistotniejszy element spotkania i rozmów. Serdecznie dziękuję za atmosferę tych spotkań pełną przyjaźni i serdeczności także tym, którzy nas nie przyjmowali – dziękując dzieliliśmy się życzeniami dobrego roku 2020. Serdecznie dziękuję kapłanom, którzy w tym roku wspomagali mnie w odwiedzaniu naszych domów. Szczególnie dziękuję za czas kiedy organizowali się szukając zastępstwa w czasie mojego pobytu w szpitalu. Niech Bóg Was wszystkich błogosławi.

Ks. Bogdan

Prace

Kochani Parafianie!

Prace przy budowie kościoła postępują. Niestety nie uda nam się odprawić uroczystości odpustowej ku czci naszego patrona św. Jana Kantego (20 października). Jeszcze czeka nas trochę pracy, by przygotować wnętrze kościoła do użytkowania. Serdecznie chcę podziękować za modlitwę – która jest najcenniejszym darem ponieważ tworzy wspólnotę serc. Gorąco dziękuję również za materialne dary serca na budowę.  Proszę gorąco o modlitwę także w intencji ludzi i parafii, które wspierają nas w dziele budowy. Niech wszystkim Bóg błogosławi.

Ks. Bogdan