Seminarium odnowy wiary

W piątek, 18 listopada o 19.00 w naszym kościele rozpoczeło się Seminarium odnowy wiary. W naszej parafii seminarium prowadzi Grupa charyzmatyczna przy wsparciu wspólnoty Mocni w duchu z Łodzi. Jest to wyjątkowa okazja, gdyż seminarium odnowy wiary odbywa się pierwszy raz w naszej parafii, a więc blisko Ciebie. A to tylko 7 spotkań..

Zapraszamy wszystkich chętnych przez 7 tygodni (od 18.11.2022 do 30.11.2022) w piątki, o 19.00 do odnowienia Twojej relacji z Bogiem.

Możesz skontaktować się z organizatorami telefonicznie i zadać pytania.

Dane kontaktowe: e-mail: wspolnota.kanty@gmail.com oraz tel. kom. 693 228 922

Zajrzyj na stronę wspólnoty Mocni w duchu – świadectwa i obejrzyj świadectwa osób dotkniętych przez Boga. Poniżej świadectwo Jaśka Meli, zdobywcy biegunów, dlaczego warto budować relację z Bogiem, która pozwala nam wyjaśnić nam wiele zdarzeń w naszym życiu z „nowej” perspektywy.

Więcej oglądaj na Mocni w duchu – świadectwa

Plakat Seminarium odnowy wiary – Parafia św. Jana Kantego w Lublinie (Berylowa 9)
video
play-rounded-fill