XXXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej gościmy przedstawicieli Wspólnoty charyzmatycznej „Mocni w Duchu” z Łodzi, którzy dają świadectwo i zapraszają na Seminarium Odnowy Wiary, które rozpocznie się w naszym kościele 18 listopada (piątek) godz. 18.00. Szczegóły na plakacie. Przy wyjściu z kościoła można nabyć publikacje, które przywieźli ze sobą nasi goście.

2. W następną niedzielę 13 listopada po Mszy św. o 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

3. Codziennie o 17.20 odmawiana jest modlitwa różańcowa za zmarłych polecanych w wypominkach. Karty wypominkowe są wyłożone na stoliku przy wejściu głównym do kościoła. Wypełnione karty z wpisana datą przynosimy do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Można też złożyć wypominki za pomocą naszej strony internetowej.

4. Akademia Rozwoju Talentów zaprasza kobiety powyżej 18 roku życia na comiesięczne spotkania Formacji Kobiet (poziom I). Pierwsze spotkanie nowego cyklu odbędzie się w poniedziałek 07.11.2022 r. o godzinie 18.30. w kościele pw. św. Piotra Apostoła przy ul. Królewskiej 9 w Lublinie (dolna kaplica) Zapisy, informacje i terminy kolejnych spotkań znajdują się na stronie www.RozwijajTalenty.pl. Szczegóły na plakacie.

5. Do 26 listopada można zgłaszać kandydatury w wyborach do parafialnej rady duszpasterskiej. Zgłoszenia w formie pisemnej proszę przekazywać do proboszcza. Proszę wpisać imię i nazwisko kandydata oraz kontakt. Kandydat musi wyrazić zgodę na kandydowanie i upublicznienie danych. Na tablicy są informacje, kto może kandydować do rady duszpasterskiej.

6. W piątek 11 listopada wypada Święto Narodowe. Kancelaria parafialna tego dnia będzie nieczynna

7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace w naszym kościele szczególnie za dzisiejszą tacę – zbiórkę na budowę kościoła.

8. Słowo na nowy tydzień: „Nawet niewiele znaczy tak wiele”