XXVII Niedziela Zwykła

1. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przejęcia I Komunii św. w naszym kościele po Mszy św. o godz. 13.00. Spotkanie rodziców i młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszym kościele po Mszy św. o godz. 18.00.

2. W niedzielę 9 października uroczystości odpustowe w parafii MB Różańcowej – sanktuarium MB Latyczowskiej. Główna Msza św. o godz. 12.00. Szczegóły na plakacie w gablocie.

3. W tym tygodniu obchodzimy:
a. we wtorek – wspomnienie św. Franciszka
b. w środę – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej
c. w piątek – wspomnienie MB Różańcowej

4. W tym tygodniu wypadają Pierwsza środa, pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W Pierwszy Piątek od 9.00 odwiedzamy chorych z posługą sakramentalną. Adresy prosimy zgłaszać do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Msze św. o 7.00, 16.30 i 18.00. Spowiedź od 16.00. Po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo wynagradzające Sercu Pana Jezusa.

5. Serdecznie zapraszamy do udziału w głosowaniu na projekty związane z naszą dzielnicą w Budżecie Obywatelskim. Głosować można przez Internet na stronie https://decyduje.lublin.eu/ do 10 października.
Waszej uwadze polecamy następujące projekty
O-60 Uporządkowanie ulicy Węglinek
D-97 – Trakt pieszo – rowerowy Kryształowa – Berylowa ostatni etap
D-90 – Wykonanie nawierzchni asfaltowej ulic Bełżycka i Folwarczna

6. W najbliższą niedziele 9 października przed kościołem będzie zbiórka do puszek dla chorej 1,5 rocznej Emilki, która urodziła się z anomalia Ebsteina. Konieczna jest kosztowna operacja ratująca życie, której nie przeprowadza się w Polsce.

7. Katedra Psychologii Klinicznej KUL zaprasza na konferencje „ Mistrzowie psychologii o godność człowieka” w piątek 7 października od 9.00. Szczegółowy program w gablocie.

8. Na stronie internetowej naszej parafii jest obszerna relacja z XX Olimpiady KSM o puchar św. Stanisława Kostki, którą organizował Ks. Łukasz wraz z KSM naszej parafii. Zachęcamy do przeczytania tej relacji. Serdecznie gratulujemy organizatorom i uczestnikom.

9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na prace w naszym kościele, szczególnie za dzisiejszą tacę – zbiórkę na budowę kościoła.

10. Słowo na nowy tydzień: „ Bo jak śmierć potężna jest miłość”