XXVI Niedziela Zwykła

1. W Pierwszą sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy św. o 18.00, a następnie adoracja do 21.00.

2. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe codziennie o 17.30.

3. Zapraszamy serdecznie do chóru parafialnego. Osoby chętne do śpiewu w chórze zgłaszają się od dzisiaj do p. Tomasza – naszego organisty. Zapraszam również osoby, które w czasie liturgii Mszy św. niedzielnych czy w dni powszednie chciałyby czytać czytania.

4. W tym tygodniu obchodzimy:

a. we wtorek – wspomnienie św. Wincentego à Paulo
b. w środę – wspomnienie św. Wacława
c. w czwartek – święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
d. w piątek – wspomnienie św. Hieronima
e. w sobotę – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

5. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy młodzieży klas ósmych uczących się poza terenem naszej parafii, którzy przyjmą sakrament bierzmowania w naszym kościele. Przyjmujemy także zapisy uczniów klas trzecich uczących się poza terenem parafii, którzy chcą przyjąć I Komunię św. w naszym kościele. Termin składania deklaracji upływa ostatniego dnia września.

6. W sobotę 1 października u Księży Sercanów w Pliszczynie odbędzie się diecezjalne spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania z ks. Bp Adamem. Spotkanie rozpocznie się o 9.30.

7. W najbliższą niedzielę 2 października po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele spotkanie dla młodzieży i rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszym kościele.

8. W niedzielę 2 października po Mszy św. o godz. 13.00 spotkanie organizacyjne rodziców dzieci, które przyjmą w 2023 r komunię św. w naszym kościele.

9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace w naszym kościele. Najbliższa niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca – taca przeznaczona będzie formą zbiórki na budowę kościoła.

10. Słowo na nowy tydzień: W życiu najważniejsza jest Miłość.