XIII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.00 na zakończenie roku szkolnego dziękujemy Bogu za otrzymane łaski i prosimy o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski, opiekę MB i św. Jana Kantego dla dzieci, młodzieży, nauczycieli i katechetów na czas wakacyjnego wypoczynku.
  1. W tym środę 29 czerwca obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00. Pamiętamy tego dnia w modlitwie o ks. Bp Adamie w 2R święceń biskupich. Niech Bóg wspiera Go w posłudze Apostolskiej. Taca z tego dnia przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.
  1. 44 Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy w tym roku 3 sierpnia. Zapisy w parafii trwają do 25 lipca. Szczegóły na pielgrzymka.lublin.pl. Koszt pielgrzymki wynosi 85 zł. W parafii lub przez stronę internetową pielgrzymki można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą”. Wysokość ofiar dowolna.
  1. W I Piątek miesiąca od godz. 9.00 będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną. Adresy prosimy zgłaszać do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Spowiedź od 17.00, a po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające.
  1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka pieniędzy dla naszego parafianina Olka, który ma poważna wadę serca i potrzebuje poważnej i kosztownej operacji. Informacje i linki do zbiórki są również na naszej stronie internetowej.
  1. W następną niedzielę młodzież z KSM naszej parafii organizuje kiermasz ciast. Dochód ze zbiórki przeznaczony będzie na potrzeby KSM.
  1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace w naszym kościele. Następna niedziela to I niedziela miesiąca – taca jest formą zbiórki na budowę kościoła.
  1. Słowo na nowy tydzień: „Panie! Przymnóż nam wiary”