V Niedziela wielkanocna

  1. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii św. Na mszach św. o godz. 10.00, 11.30 i 13.00 dzieci z klas trzecich przyjmą po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serca. Wspierajmy ich naszą modlitwą. Przypominamy, że  w czasie uroczystości w kościele będą tylko dzieci przystępujące do I Komunii św. oraz ich rodzice i rodziny. Pozostałe osoby mogą uczestniczyć  w uroczystości na zewnątrz kościoła.
  2. Msze św. dla dzieci Pierwszokomunijnych w ramach „białego tygodnia” od poniedziałku do piątku o godz. 18.00
  3. Za tydzień 22 maja o godz. 11.30 – I komunię św. przyjmą dzieci z Prywatnej Szkoły Podstawowej im św. Jadwigi w Lublinie.
  4. Koła Różańcowe naszej parafii organizują wyjazd na Ogólnopolską Pielgrzymkę na Jasną Górę 4 czerwca. Chętnych zapraszam do zgłaszania się do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Koszt wyjazdu 100zł.
  5. Organizowana jest również w dniach 9 – 10 lipca pielgrzymka na Jasną Górę na spotkanie Rodziny Radia Maryja. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii, kancelarii parafialnej lub kontakt z p. Henrykiem. Zapisy przyjmowane są do 10 czerwca.
  6. Składam serdeczne podziękowanie rodzicom dzieci za przygotowanie pięknych dekoracji, posprzątanie kościoła oraz dar ołtarza.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace w kościele.
  8. Słowo na nowy tydzień: „Oto Ja Jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata”