Ogłoszenia – II Niedziela Adwentu

 1. Przeżywamy pierwsze rekolekcje adwentowe w naszej parafii. Otwierajmy nasze serca na działanie łaski Bożej, prośmy o światło Ducha św. dla ks. Prof. Marcina – naszego rekolekcjonisty oraz dla nas byśmy dobrze wykorzystali ten czas i przygotowali się na „dzień Pański”.
 2. Jutro i we wtorek Msze św. z naukami rekolekcyjnymi o 6.00, 16.30 i 18.00. Zapraszamy również do łączności poprzez przekaz internetowy o godz. 18.00.
 3. Spowiedź w czasie Adwentu codziennie od 17.00.
 4. W tym tygodniu obchodzimy:
  1. w poniedziałek – wspomnienie św. Ambrożego
  2. we wtorek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
  3. w czwartek – wspomnienie NMP Loretańskiej
 5. Na stoliku przy wejściu do kościoła są pobłogosławione opłatki oraz sianko na stół wigilijny. Są również dostępne świece Caritas.
 6. Niestety z racji pandemii nie będziemy roznosili opłatka po mieszkaniach. Są one dostępne w kościele lub mogą być przyniesione przez rodzinę, sąsiadów czy znajomych. Pamiętajmy o sąsiadach, przyjaciołach, znajomych, osobach starszych, chorych, niepełnosprawnych – przekażmy Im pobłogosławiony opłatek.
 7. Zapraszamy na Msze św. roratnie w dni powszednie o 6.00. Przynieśmy ze sobą świece lub lampiony.
 8. Bardzo prosimy kandydatów do bierzmowania by do 12 grudnia przesłali adresy e-mail na adres znajdujący się na stronie parafialnej: bierzmowanie2021@jankanty.lublin.pl
 9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace w naszym kościele.