Ogłoszenia duszpasterskie i rekolekcje „Źródło”

XII Niedziela Zwykła

1.  Dzisiejsza niedziela przygotowuje nas do przeżycia rekolekcji ewangelizacyjnych „Źródło”.  Rozpoczną się one 25 czerwca Mszą św. o godz. 18.00.

Program Rekolekcji:

  • 25 czerwca (czwartek) – Msza św. godz. 18.00. Po Mszy św. blok ewangelizacyjny.
  • 26 czerwca (piątek) – Msza św. godz. 18.00. Po Mszy św. blok ewangelizacyjny.
  • 27 czerwca (sobota) – Msze św. o godz. 10.00, 16.00 i 18.00. Po każdej Mszy św. blok ewangelizacyjny świadectw wiary. Po Mszy św. o godz. 18.00 uroczyście przywitamy kopię Krzyża Trybunalskiego z relikwiami drzewa Krzyża Św.

28 czerwca (niedziela) – zakończenie rekolekcji. Po Mszach św.  o godz. 10.00  i 11.30 spotkanie z przedstawicielami Kościoła Domowego Ruchu Światło Życie.

2.  Dzisiaj o godz. 11.30 Mszę św. prymicyjną odprawi ks. Michał Myśliwiecki z parafii MB Różańcowej. Prośmy o błogosławieństwo Boże na drodze Jego kapłańskiej posługi.

3.  W tym tygodniu wypada szczególną uroczystość. W środę 24 czerwca w Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela przypada 630 rocznica urodzin naszego patrona św. Jana Kantego. Na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić sie w intencji naszej parafii o błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz odprawimy Nowennę do św. Jana Kantego  (w czwartek będzie blok ewangelizacyjny).

4.     Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

5.     Słowo na nowy tydzień: Mając wiarę – wierz więcej

Wasz Proboszcz