Adwent 2019

Kochani Parafianie!

Trwa czas adwentu – radosnego oczekiwania na tajemnicę Narodzenia Jezusa Chrystusa i na ostateczne Jego przyjście na końcu czasów. Od ubiegłego tygodnia do naszych domów przynoszony jest opłatek na stół wigilijny. Tym pobłogosławionym opłatkiem będziemy łamać się w czasie wspólnej kolacji wigilijnej składając sobie życzenia. W naszej parafii opłatek jest przynoszony wraz z listem, w którym jak co roku składam Wam życzenia i dzielę się informacjami na temat budowy kościoła. Zwyczajem jest też, że przynoszący opłatek nie zbierają żadnych ofiar. Jeżeli ktoś chciałby złożyć ofiarę może to uczynić przekazując na konto kościoła dar na budowę (cele kultu religijnego).  Przed świętami pojawi się na naszej stronie program wizyty duszpasterskiej. Niestety w najbliższe święta Bożego Narodzenia nie uda na się spotkać w naszym kościele – jeszcze zostało trochę prac do wykonania. Już dziś zapraszam na rekolekcje ewangelizacyjne w dniach 12 – 15 marca 2020 r. oraz na adorację relikwii krzyża świętego w dniach 14 – 21 marca 2020 r., które odbędą się już w naszym kościele. Dziękuję serdecznie za wszystkie dary serca przekazane na rzecz budowy naszego kościoła. Was wszystkich polecam Bogu w ofierze Mszy św. sprawowanej za wspólnotę parafialną. Niech Bóg Was błogosławi.

Ks. Bogdan