Postęp prac

Kochani Parafianie!

Z radością przekazuję najświeższe informacje dotyczące podstępu prac przy wznoszeniu naszego kościoła. Udało nam się wznieść ściany fundamentowe kondygnacji dolnej i zalać posadzkę betonową. Obecnie prowadzone są prace przy wykonaniu muru oporowego placu przed głównym wejściem. Izolowane będą ściany fundamentowe przed zasypaniem ziemią od strony ulicy Berylowej. W tym tygodniu rozpoczniemy ustawianie stempli i podpór oraz szalowanie i zbrojenie  stropu. W piątek przyjechał też pierwszy transport pustaka ceramicznego POROTHERM (1320 szt.) na ściany kościoła.

Bardzo serdecznie dziękuję Wam za modlitwę w intencji naszej budowy oraz za wszystkie ofiary jakie wpływają na konto naszej parafii. Dzięki tym darom serca możemy prowadzić nasze prace i przybliżać dzień, kiedy wspólnie zgromadzimy się na celebrowaniu Ofiary Jezusa Chrystusa w naszym kościele. Niech Was wszystkich Bóg błogosławi.

Ks. Bogdan