Zmartwychwstanie

Dni, które przeżywamy przenoszą nas w tajemnicę naszego zbawienia. Dokonało się w tajemnicy Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Życzę wszystkim Parafianom głębokiego przeżycia tajemnicy Zmartwychwstania. Niech Jezus Chrystus opromieni  światłem swojej łaski każdą chwilę życia, niech pobłogosławi każde podejmowane działanie służące dobru. Życzę zdrowych, przepełnionych nadzieją i wiarą oraz opromienionych miłością Świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa. Życzę Wam, ale także i sobie byśmy następne święta wielkanocne mogli przeżyć we wspólnocie parafialnej zgromadzonej we własnej kaplicy.

Planowane poświęcenie placu oraz postawienie krzyża będzie prawdopodobnie dopiero w maju – z przyczyn formalnych. Informacja o terminie będzie na stronie parafii oraz w ogłoszeniach parafialnych sąsiadujących parafii. Gorąco proszę o modlitwę w intencji dzieła budowania naszej wspólnoty parafialnej.

Gorąco dziękuję za serdeczne przyjęcie nas w czasie wizyty duszpasterskiej, za głębię rozmów szczególnie zaś za serdeczność, życzliwość, poczucie wspólnoty oraz radość. Ofiary złożone przy okazji wizyty duszpasterskiej (40 000,00) w całości zostały wpłacone na konto parafii z przeznaczeniem na budowę kościoła.

Życzę wszystkim naszym parafianom – także mieszkającym wyznawcom innych religii czy wyznań oraz niewierzącym – zdrowia, pokoju i wszelkiej pomyślności.