XII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj w Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy odbywa się II Dzień Rodzin Archidiecezji Lubelskiej. O godz. 12.00 sprawowana jest Msza św., a następnie wspólne spotkanie rodzin. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

2. W sobotę 29 czerwca obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Taca z tego dnia przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.

3. W imieniu Bractwa Miłosierdzia św. Brata Alberta składam serdeczne Bóg zapłać za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary do puszki na pomoc dla ubogich i potrzebujących. Zebrano ponad 3000 zł.

4. 46 Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy w tym roku 3 sierpnia. Zapisy w parafii trwają do 25 lipca. Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl. Koszt pielgrzymki wynosi 85 zł. W parafii lub przez stronę internetową pielgrzymki można składać ofiary z intencjami na
Fundusz „Idę z Tobą”. Wysokość ofiar dowolna.

5. Rozpoczął się czas wakacyjny. Niech to będzie czas odpoczynku, podziwiania piękna świata, doświadczania spotkania z drugim człowiekiem. Nie zapominajmy też o relacji do Boga. Niech to będzie też czas uwielbiania Stwórcy za wielki dar stworzenia.

6. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o 17.30

7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace w naszym
kościele.

8. Słowo na nowy tydzień: „Panie! Przymnóż nam wiary”