XI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przed kościołem Bractwo Miłosierdzia św. Brata Alberta zbiera ofiary do puszki na pomoc dla najbardziej potrzebujących podopiecznych. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszamy na sąsiedzką kawę do Sali nad zakrystią

3. Wspólnota „Moc w słabości” zaprasza na wieczór uwielbienia i uwolnienia w najbliższy piątek 21 czerwca o godz. 19.00 w naszym kościele

4. W najbliższy piątek 21 czerwca zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za rok nauki o godz. 16.30

5. Komunikat Metropolity Lubelskiego: Umiłowani w Chrystusie Panu – Siostry i Bracia!
23 czerwca w Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy odbędzie się II Dzień Rodzin Archidiecezji Lubelskiej. Chcemy dziękować Bogu za dar sakramentu małżeństwa oraz zawierzyć mu wszystkie rodziny naszej Archidiecezji.
W tym roku spotkanie odbędzie się pod hasłem „W górę serca”. Wydarzenie rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 12.00, podczas której małżonkowie odnowią przyrzeczenia małżeńskie. Po zakończonej liturgii będzie czas na wspólne świętowanie na błoniach przy Sanktuarium.
Będziemy mieli również okazję wysłuchać świadectwa małżeństw oraz wspólnie modlić się przed Najświętszym Sakramentem. Całość zakończy koncert oraz rodzinny Różaniec.
Zachęcam do uczestnictwa w tym ważnym dla rodzin naszej Archidiecezji wydarzeniu! Z modlitwą i błogosławieństwem

                                                                                                                                          Wasz biskup Stanisław
6. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace w naszym kościele.

7. Słowo na nowy tydzień: „Moc w słabości się doskonali”