VI Niedziela Wielkanocna

1. W środę w liturgii obchodzimy Uroczystość św. Stanisława Bp., m. głównego patrona Polski i archidiecezji lubelskiej Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. W naszych modlitwach pamiętajmy o Pasterzu naszej Archidiecezji Ks. Abp Stanisławie

2. W zakrystii lub kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy młodzieży (uczniowie klas 7), którzy w 2025r. przystąpi do sakramentu bierzmowania w naszej parafii. Termin zgłoszeń do końca maja. Przypominamy, że zgodnie z decyzją Episkopatu Polski sakramenty przyjmowane są w parafii zamieszkania.

3. Wspólnota „Moc w słabości” zaprasza na wieczór uwielbienia wraz z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Spotkanie będzie w naszym kościele 10 maja. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00, a po Mszy św. będzie prowadzona przez wspólnotę „Koinonia św. Jana Chrzciciela z Radzica modlitwa pod przewodnictwem o. Grzegorza Cybulskiego. Szczegóły na plakacie.

4. W niedzielę 12 maja będziemy gościli w naszej parafii Siostry Kanoniczki Ducha św., które chcą przybliżyć koronkę ku czci Ducha św., wyjaśnić jej symbolikę i znaczenie oraz propagując jej odmawianie.

5. Przypominamy, że w niedziele 19 maja o godz. 10.00, 11.30 i 13.00 będzie uroczystość I Komunii św. dzieci z naszej parafii, a 26 maja o 11.30 Uroczystość I Komunii dzieci z Prywatnej Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi z ul. Wróbla. Bardzo prosimy o wybranie innych godzin Mszy św. niedzielnej i umożliwienie rodzinom dzieci uczestnictwo w uroczystościach.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace w kościele, szczególnie za dzisiejszą tacę – zbiórkę na budowę kościoła.

7. Słowo na nowy tydzień: „Trwajcie w miłości mojej”