V Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj przed kościołem Parafialny Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży zaprasza na kiermasz ciast. Dochód przeznaczony jest na prace prowadzone w naszej parafii.

2. W piątek – 3 maja – obchodzimy Uroczystość MB Królowej Polski. Porządek Mszy św. niedzielny. Osoby obchodzące I piątek miesiąca korzystają z sakramentu pokuty i pojednania w czasie Mszy świętych. Komunia św. będzie rozniesiona do chorych przez szafarzy. Adresy prosimy zgłaszać do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

3. W I czwartek 2 maja zapraszamy na „Godzinę Getsemani” od 23.00 do północy.

4. W sobotę 4 maja o godz. 11.00 w parafii Nawrócenia św. Pawła Apostoła przy ul. Bernardyńskiej 5, będzie kolejny Męski Różaniec. Organizatorzy zapraszają mężczyzn do udziału.

5. Koła Różańcowe naszej parafii organizują wyjazd na Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca na Jasna Górę 1 czerwca. Chętnych zapraszam do zgłaszania się do zakrystii, kancelarii parafialnej lub zelatorów poszczególnych kół różańcowych.

6. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o 17.30

7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace w naszym kościele. Następna niedziela, I niedzielą miesiąca – taca będzie formą zbiórki na budowę kościoła.

8. Słowo na nowy tydzień: Przez Maryję do Jezusa