IV Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszamy na tradycyjną kawę sąsiedzką do sali nad zakrystią.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na koncert chóru „Cum Sanctis” z parafii MB Różańcowej pod dyrekcją p. prof. Barbary Pazur.

3. Dzisiaj przed kościołem Harcerki – Skauci Europy zapraszają na kiermasz ciast. Zebrane środki przeznaczają na wakacyjne harcerskie wędrowanie.

4. Przy wyjściu z kościoła Państwo Dorota i Jacek zapraszają małżeństwa sakramentalne do wstąpienia do wspólnoty Equipes Notre Dame. Jest to największy na świecie ruch duchowości małżeńskiej. Celem głównym jest pomoc małżeństwom w dążeniu do świętości jak mówił założyciel ruchu ks. Henri Caffarel.

5. W niedziele 19 maja o godz. 10.00, 11.30 i 13.00 będzie w naszym kościele Uroczystość I Komunii św. dzieci z naszej parafii, 26 maja o 11.30 – uroczystość I Komunii św. dzieci z Prywatnej Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi, a 9 czerwca o godz. 10.00 – Rocznica I Komunii św.

6. Nowopowstała Oaza Dzieci Bożych ma spotkanie 27 kwietnia o godz. 10.15 w kościele.

7. W niedzielę 28 kwietnia Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży naszej parafii organizuje przed kościołem kiermasz ciast.

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace w naszym kościele.

9. Słowo na nowy tydzień: „Ja jestem dobrym Pasterzem”