III Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako niedziela Biblijna. Zachęcamy do częstego czytania Słowa Bożego.

2. W środę 10 kwietnia ks. Bp Mieczysław Cisło udzielił sakramentu bierzmowania 45 młodym naszej parafii. Bardzo proszę o modlitwę w intencji młodzieży o łaskę i moc Ducha św., w mężnym wyznawaniu wiary.

3. Dzisiaj przed kościołem jest zbiorka dla chorej na SMA Oliwki Kraczek. Bardzo prosimy o pomoc ponieważ terapia genowa jest bardzo droga (preparat kosztuje 9 mln zł.), a czas ucieka.

4. Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus z Bazylianówki serdecznie zapraszają dziewczęta ze szkół średnich, studentki lub pracujące – zainteresowane duchowością karmelitańską, na dzień skupienia, który organizują w swoim klasztorze w Lublinie w przyszłą sobotę 20 kwietnia. Więcej informacji i kontakt potrzebny do zgłoszenia można znaleźć na plakacie umieszczonym w gablocie przed kościołem.

5. W sobotę 20 kwietnia o godz. 10.00 odbędzie się pierwsze spotkanie Oazy Dzieci Bożych w naszej parafii. Zapraszamy dzieci od 3 klasy i starsze wraz z rodzicami. Owocem formacji będzie wspólny wyjazd formacyjny w dniach 3 – 13 sierpnia 2024.

6. W najbliższą niedzielę 21 kwietnia chór „Cum Sanctis” z parafii MB Różańcowej, prowadzony przez p. Barbarę Pazur zaprasza na koncert „ Byśmy się wzajemnie miłowali” który będzie w naszym kościele po Mszy św. o godz. 18.00

7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace w naszym kościele.

8. Słowo na nowy tydzień: „Żywe jest Słowo Boże i skuteczne”