II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej gościmy o. Emanuela ze Zgromadzenia Ojców Białych – Misjonarzy Afryki. Głosi Słowo Boże i jednocześnie zachęca do pomocy w zakupie samochodu dla Ośrodka Bandari w Bukavu w Demokratycznej Republice Konga.

2. W tym tygodniu wypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W Pierwszy piątek od godz. 9.00 chcemy odwiedzić chorych z posługą sakramentalną. Adresy prosimy zgłaszać do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Spowiedź od 16.00.

3. Jutro o godz. 19.00 odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach programu 12 kroków – Wreszcie żyć.

4. W czwartek 29 lutego o godz. 19.00 w kościele rozpoczynamy kurs przedmałżeński. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych.

5. Siostry Kanoniczki Ducha Świętego zapraszają dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat do Integracyjnego Niepublicznego Przedszkola przy ul. Dymowskiego w Lublinie. Szczegóły na plakacie.

6. Siostry Urszulanki zapraszają dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat do Przedszkola przy ul. Orlanda w Lublinie. Szczegóły na plakacie

7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na prace w naszym kościele. Najbliższa niedziela będzie I niedzielą miesiąca – taca będzie formą zbiórki na budowę kościoła

8. Słowo na nowy tydzień: „ Jesteś moim umiłowanym dzieckiem”