IV Niedziela Zwykła (Światowy Dzień Trędowatych)

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu zespołu „Fate”. Po koncercie będzie można wesprzeć działalność zespołu dobrowolnym datkiem.

2. W piątek – święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej) – Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00. Tego dnia wypada Światowy Dzień Życia Konsekrowanego – w modlitwach pamiętajmy o osobach konsekrowanych. Po Mszy św. o godz. 18.00 bardzo proszę o pomoc w rozebraniu choinek, szopki bożonarodzeniowej i posprzątaniu kościoła.

3. W Pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na „Godzinę Getsemani” od 23.00 do północy.
4. W sobotę wspomnienie św. Błażeja – po Mszach św. błogosławieństwo za wstawiennictwem św. Błażej.

5. W I Piątek miesiąca chcemy od 9.00 odwiedzić chorych z posługa sakramentalną – adresy zgłaszamy do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Spowiedź od 16.00, oraz Msza św. o godz. 16.30.

6. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu kapłanów wszystkim, którzy zaprosili nas do swoich domów na wspólną modlitwę i rozmowę. Były to bardzo serdeczne i ubogacające spotkania. Dziękuję księżom wikariuszom: Ks. Pawłowi i Ks. Łukaszowi, oraz wspierającym nas Ks. Piotrowi, Ks. Markowi i Ks. Piotrowi. Niech wszystkich Bóg błogosławi. Gdyby ktoś jeszcze chciał spotkać się na wizytę duszpasterską można umawiać się indywidualnie z którymś z księży.

7. Zapraszamy małżeństwa, które zainteresowaną są formacją w kręgach Kościoła Domowego. Spotkanie organizacyjne będzie w niedzielę 3 marca o godz. 15.00 w naszym kościele. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii.

8. Taca z przyszłej niedzieli będzie formą zbiórki na budowę kościoła.

9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace w naszym kościele.

10.Słowo na nowy tydzień: „Kieruj głos zawsze ku Niebu”