IV Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj wypada IV Niedziela adwentu i jednocześnie Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 13.00. Popołudniowych Mszy św. nie będzie. Wieczorem gromadzimy się w naszych domach przy stole wigilijnym. Msza św. tradycyjna „pasterka” będzie o północy. Zapraszamy serdecznie do wspólnoty modlitwy – szczególnie z racji, że tego dnia wypada 550 rocznica śmierci naszego patrona św. Jana Kantego. Mszy św. będzie
przewodniczył ks. Abp Stanisław Budzik – Metropolita Lubelski, który uroczyście wprowadzi do kościoła relikwie naszego patrona – św. Jana Kantego.

2. Jutro Uroczystość Bożego Narodzenia nie ma Mszy św. o godz. 7.00, a pozostałe są w porządku niedzielnym.

3. We wtorek obchodzimy święto św. Szczepana – pierwszego męczennika. Msze św. w porządku niedzielnym. Po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszamy na wspólny śpiew kolęd.

4. W środę wspomnienie św. Jana Ewangelisty. Msze św. z tradycyjnym obrzędem poświęcenia wina.

5. Najbliższa niedziela to święto Świętej Rodziny. Wieczorem o godz. 17.20 uroczyste Nieszpory połączone z nabożeństwem dziękczynno – błagalnym.

6. Wizyta duszpasterska rozpocznie się 2 stycznia. Harmonogram wizyty będzie udostępniony na stronie internetowej parafii po świętach.

7. Wizyta duszpasterska na Węglinku będzie w sobotę 30 grudnia od godz. 9.30. Początek od strony miasta.

8. Składamy podziękowania za ofiary złożone na prace w naszym kościele.

9. Słowo na nowy tydzień: „Przybądź Panie bo czekamy”