XXXII Niedziela zwykła

1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako Światowy Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, którego hasłem przewodnim jest „To jest zawsze nasz dom”.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszym kościele.

3. W niedzielę 19 listopada o godz. 19.00 koncert patriotyczny w wykonaniu chórów Szkoły Podstawowej nr 58. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.

4. Serdecznie dziękuję Ks. Pawłowi, katechetom i wielkiej rzeszy wolontariuszy, którzy 11 listopada w Narodowe Święto Niepodległości przygotowali i poprowadzili II Miejską Grę Terenową. Gratuluję uczestnikom włączenia się we wspólne poszukiwanie i rozwiazywanie zadań oraz osiągnięte wyniki. Organizatorami wydarzenia były Szkoła Podstawowa nr 58 i nasza parafia, a patronatem honorowym wydarzenie objął Prezydent Miasta Lublin.

5. Codziennie o 17.20 odmawiana jest modlitwa różańcowa za zmarłych polecanych w wypominkach. Karty wypominkowe są wyłożone na stoliku przy wejściu głównym do kościoła. Wypełnione karty z wpisana datą przynosimy do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Można też złożyć wypominki za pomocą naszej strony internetowej.

6. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace w naszym kościele szczególnie z ubiegłotygodniową tacę – zbiórkę na budowę kościoła.

7. Słowo na nowy tydzień: „ Czuwajcie i bądźcie gotowi”