XXXI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. w naszym kościele.

2. Dzisiaj po Mszy św. 18.00 zapraszamy na koncert „ Duchem i sercem Polak – JPII” w wykonaniu artystów „Grupa muzyczna z Lublina”.

3. W następną niedzielę 12 listopada po Mszy św. o 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

4. Codziennie o 17.20 odmawiana jest modlitwa różańcowa za zmarłych polecanych w wypominkach. Karty wypominkowe są wyłożone na stoliku przy wejściu głównym do kościoła. Wypełnione karty z wpisana datą przynosimy do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Można też złożyć wypominki za pomocą naszej strony internetowej.

5. W sobotę 11 listopada wypada Święto Narodowe. Kancelaria parafialna tego dnia będzie nieczynna. Msze św. będą o godz. 7.00, 16.30 i 18.00.

6. 11 listopada organizowana jest II Terenowa Gra Miejska w tym roku pt. „Korona Królów”. Szczegóły na plakacie w gablocie na zewnątrz kościoła. ZAPISY przez formularz zapisów na grę miejską

7. W niedzielę 19 listopada o godz. 19.00 koncert patriotyczny w wykonaniu chórów Szkoły Podstawowej nr 58. Serdecznie zapraszamy.

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace w naszym kościele szczególnie za dzisiejszą tacę – zbiórkę na budowę kościoła.

9. Słowo na nowy tydzień: „Nawet niewiele znaczy tak wiele”