XXVII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj uroczystości odpustowe w parafii MB Różańcowej – sanktuarium MB Latyczowskiej. Główna Msza św. o godz. 12.00. Szczegóły na plakacie w gablocie.

2. Serdecznie zapraszamy do udziału w głosowaniu na projekty związane z naszą dzielnicą w Budżecie Obywatelskim. Głosować można przez Internet na stronie https://decyduje.lublin.eu/ do 10 października. Waszej uwadze polecamy następujące projekty:
O-27 Sportowa Berylowa
D-136 – Budowa chodnika przy ul. Granatowej
D-16 – Wybiegany pies – szczęśliwy pies

3. W najbliższą niedzielę 15 października przeżywać będziemy XXIII Dzień Papieski pod hasłem „cywilizacja życia”. Tego dnia KSM naszej parafii rozprowadzał będzie „Kremówki papieskie” wraz z materiałami formacyjnymi są cegiełkami wsparcia corocznych Spotkań Młodych Archidiecezji Lubelskiej w Garbowie.

4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w niedzielę 15 października o 18.50 w kościele.

5. Za tydzień 15 października po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszamy na sąsiedzką kawę do Sali nad zakrystią.

6. W dniach 21 – 22 października organizujemy wyjazd na uroczystości odpustowe do Kęt. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Koszt wyjazdu 200 zł.

7. Na stoliku z tyłu kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Bardzo prosimy o zabranie ze sobą – także pamiętając o sąsiadach, którzy nie mogą przyjść do kościoła. Wypełnione kartki wypominkowe z zaznaczona datą odczytania przynosimy do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Można także przesłać wypominki za pomocą formularza na naszej stronie internetowej.

8. Nabożeństwa różańcowe będą każdego dnia o 17.20. Serdecznie zapraszamy do wspólnoty modlitwy.

9. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na prace w naszym kościele – szczególnie za ubiegłotygodniową tace. 

10. Słowo na nowy tydzień: „Nauczycielu! Co mam czynić, aby osiągnąć życie wieczne?”