XXVI Niedziela Zwykła

1. Rozpoczynamy miesiąc październik – modlitwa różańcowa będzie codziennie o 17.20.

2. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do przejęcia I Komunii św. w naszym kościele po Mszy św. o godz. 13.00.

3. W niedzielę 8 października uroczystości odpustowe w parafii MB Różańcowej – sanktuarium MB Latyczowskiej. Główna Msza św. o godz. 12.00 – przewodniczy Ks. Kard. Stanisław Dziwisz. Szczegóły na plakacie w gablocie.

4. W tym tygodniu obchodzimy:

a. w poniedziałek – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów
b. w środę – wspomnienie św. Franciszka
c. w czwartek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej
d. w sobotę – wspomnienie MB Różańcowej

5. W tym tygodniu wypadają Pierwsza czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W Pierwszy Piątek od 9.00 odwiedzamy chorych z posługą sakramentalną. Adresy prosimy zgłaszać do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Msze św. o 7.00, 16.30 i 18.00. Spowiedź od 16.00. Nabożeństwo wynagradzające Sercu Pana Jezusa po modlitwie różańcowej przed Mszą św.

6. W Pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na „Godzinę Getsemani” od 23.00 do północy adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu.

7. W dniach 21 – 22 października organizujemy wyjazd na uroczystości odpustowe do Kęt. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Koszt wyjazdu 200 zł.

8. Serdecznie zapraszamy do udziału w głosowaniu na projekty związane z naszą dzielnicą w Budżecie Obywatelskim. Głosować można przez Internet na stronie lublin.eu/budzetobywatelski do 10 października. W głosowaniu mogą brać udział także dzieci. Uwadze polecamy następujące projekty dotyczące naszej dzielnicy:

O-27 Sportowa Berylowa
D-136 – Budowa chodnika przy ul. Granatowej
D-16 – Wybiegany pies – szczęśliwy pies

9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na prace  w naszym kościele, szczególnie za dzisiejszą tacę – zbiórkę na budowę kościoła.

10.Słowo na nowy tydzień: „ Bo jak śmierć potężna jest miłość”