XXV Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu obchodzimy:

a. środę – wspomnienie św. Wincentego à Paulo
b. w czwartek – wspomnienie św. Wacława
c. w piątek – święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
d. w sobotę – wspomnienie św. Hieronima

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami.

3. 30 września w Hali Globus odbędzie się 24 godzinne spotkanie modlitewne pod hasłem „ Ja Jestem”. W programie Eucharystia, modlitwa uwielbienia, modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, a także konferencje. Uczestnicy mogą brać udział w całości spotkania lub w wybranych częściach. Bilety i więcej szczegółów na stronie internetowej www.jajestem.pl. Przed kościołem rozdawane są przez członków naszej parafialnej grupy charyzmatycznej ulotki informujące i zapraszające na to wydarzenie. Zapraszamy również na spotkania grupy charyzmatycznej w każdy piątek o 19.00 w „Sali na górze”

4. Dzisiaj przed kościołem „Wojownicy Maryi” rozdają obrazki z modlitwą za kapłanów.

5. Za tydzień niedzielę 1 października po Mszy św. o godz. 13.00 spotkanie organizacyjne rodziców dzieci, które przyjmą w 2024 r komunię św. w naszym kościele.

6. Legion Maryi przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej organizuje jednodniową pielgrzymkę do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie. Wyjazd 30.09.2023 o godz. 6.00 z parkingu kościoła ul. Roztocze 1. Koszt wyjazdu 70 zł.

7. W dniach 21 – 22 października organizujemy wyjazd na uroczystości odpustowe do Kęt. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Koszt wyjazdu 200 zł.

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace w naszym kościele. Najbliższa niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca – taca będzie formą zbiórki na budowę kościoła.

9. Słowo na nowy tydzień: W życiu najważniejsza jest Miłość.