XXIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj w Motyczu Leśnym od godz. 14.00 jest nasz Piknik Parafialny.

2. W tym tygodniu obchodzimy:

a. w środę – wspomnienie św. Jana Chryzostoma
b. w czwartek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
c. w piątek – wspomnienie Matki Bożej Bolesnej
d. w sobotę – wspomnienie świętych Korneliusza i Cypriana

3. W święto Podwyższenia Krzyża św. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

4. Zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.30 do 17.55, a w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 do 21.00

5. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy uczniów klas trzecich uczących się poza terenem parafii, którzy chcą przyjąć I Komunię św. w naszym kościele.

6. W czwartek 14 września o godz. 19.00 rozpoczyna się w naszej parafii kurs przedmałżeński. Osoby zainteresowane zapraszamy w czwartek. Przypominamy, ze kurs jest zamkniętą formą przygotowania do zawarcia małżeństwa, dlatego nie będzie można dołączać w późniejszym terminie. Następny kurs będzie na wiosnę 2024

7. W następny wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 próba chóru. Serdecznie zapraszamy osoby, które chciałyby śpiewem chwalić Boga. Szczególnie zapraszamy mężczyzn.

8. Zapraszamy na „ Sąsiedzką kawę – inicjatywa parafialna”, która pozwoli nam się poznać. „Sąsiedzkie kawy” będą w każdą III niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 10.00 w salce „na górze” nad zakrystią. Najbliższa odbędzie się 17 września. Serdecznie zapraszamy.

9. Składam serdeczne Bóg zapłać za ubiegłotygodniową zbiórkę – tacę na prace w naszym kościele.

10.Słowo na nowy tydzień: Czas to miłość – bł. Stefan Kardynał Wyszyński