XXI Niedziela Zwykła

1. Zaproszenie Metropolity Lubelskiegohttps://archidiecezjalubelska.pl/blog/zaproszenie-metropolity-lubelskiego-na-uroczystosci-maryjne-4/

2. W poniedziałek 4 września rozpoczyna się rok szkolny. Msza św. w intencji o błogosławieństwo Boże dla dzieci, nauczycieli i katechetów na cały nowy rok szkolny będzie odprawiona w naszym kościele we wtorek 5 września o godz. 9.00 przez Ks. Abp. Stanisława Budzika – Metropolitę Lubelskiego w ramach Miejskiej Inauguracji Roku Szkolnego.

3. W tym tygodniu wypadają Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca. W Pierwszy Piątek od 9.00 odwiedzamy chorych z posługą sakramentalną. Adresy prosimy zgłaszać do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Msze św. o 7.00, 16.30 i 18.00. Spowiedź od 16.00. O godz. 17.50 nabożeństwo wynagradzające Sercu Pana Jezusa.

4. W Pierwszą sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy św. o 18.00, a następnie adoracja do 21.00.

5. W zakrystii przyjmujemy zapisy na Pielgrzymkę do Wąwolnicy 2 września (sobota). Msza św. dla pielgrzymów w sobotę 2 września o 6.30. Na trasie połączymy się z grupą par. MB Różańcowej.

6. W niedzielę 10 września organizujemy Piknik parafialny w Motyczu Leśnym. Rozpocznie się o godz. 14.00 i potrwa do godzin wieczornych. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na to spotkanie. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Zapisy są nam potrzebne by wiedzieć ile i co przygotować. Zapisy będą przyjmowane do soboty 2 września. Jeżeli będzie mało zgłoszeń piknik zostanie przełożony na termin wiosenny.

7. Klub sportowy „Widok” ogłasza nabór kandydatów. Treningi naborowe będą od 1, 4 i 5 września o godz. 18.00 na boisku przy Szkole Podstawowej nr 51 ul. Bursztynowa.

8. Dzisiaj przed kościołem przedstawiciele Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Siloe” zbierają ofiary do puszki na pomoc podopiecznym Stowarzyszenia

9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace w naszym kościele. Najbliższa niedziela to I niedziela miesiąca – taca będzie przeznaczona na budowę kościoła.

10.Słowo na nowy tydzień: „Ty znasz i przenikasz mnie Panie”