XX Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu obchodzimy:

a. w poniedziałek – wspomnienie św. Piusa X
b. we wtorek – wspomnienie NMP Królowej
c. w czwartek – święto św. Bartłomieja Apostoła
d. w sobotę – uroczystość NMP Częstochowskiej

2. Składam serdeczne podziękowanie paniom, które wykonały piękne bukiety na ubiegłotygodniową Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Ofiary złożone z tej okazji przeznaczone są na prace w naszym kościele i wyniosły prawie 1897,36 zł. – za które składam serdeczne Bóg zapłać.

3. Organizujemy pielgrzymkę na uroczystości odpustowe w Wąwolnicy – 2 września. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Podobnie jak w ubiegłym roku będziemy pielgrzymowali w grupie razem z parafią MB Różańcowej.

4. W niedzielę 10 września organizujemy Piknik parafialny w Motyczu Leśnym. Rozpocznie się o godz. 14.00 i potrwa do godzin wieczornych. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na to spotkanie. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Zapisy są nam potrzebne by wiedzieć ile i co przygotować.

5. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się 13 września. Chętni zgłaszają się do kancelarii parafialnej lub przychodzą na pierwsze spotkanie 13 września godz. 19.00. Kurs jest zamknięty tzn. w trakcie trwania kursu nie będzie można dołączyć.

6. Zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy (środa po Mszy o 18.00) oraz na Mszę św. zbiorową i nowennę do św. Jana Kantego (czwartek godz. 18.00).

7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace w naszym kościele.

8. Słowo na nowy tydzień: „Panie do kogóż pójdziemy”.