Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii św. Na mszach św. godz. 10.00, 11.30 i 13.00 dzieci z klas trzecich przyjmą po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serca. Wspierajmy ich naszą modlitwą. Przypominamy, że w czasie uroczystości w kościele będą tylko dzieci przystępujące do I Komunii św. oraz ich rodzice i rodziny. Pozostałe osoby mogą uczestniczyć w uroczystości na zewnątrz kościoła.

2. Msze św. dla dzieci Pierwszokomunijnych w ramach „białego tygodnia” od poniedziałku do piątku o godz. 18.00

3. W piątek 26 maja Dzień Matki, z tej okazji zapraszamy na koncert „ Dla Ciebie, Mamo” w wykonaniu p. Piotra Selima z chórem SP nr 58 „ Berylio”

4. Za tydzień 28 maja o godz. 11.30 – I komunię św. przyjmą dzieci z Prywatnej Szkoły Podstawowej im św. Jadwigi w Lublinie.

5. Koła Różańcowe naszej parafii organizują wyjazd na Ogólnopolską Pielgrzymkę na Jasną Górę 3 czerwca. Chętnych zapraszam do zgłaszania się do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Koszt wyjazdu 100zł.

6. W zakrystii lub kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy młodzieży (uczniowie klas 7), którzy w 2024r. przystąpi do sakramentu bierzmowania w naszej parafii. Termin zgłoszeń do końca maja. Przypominamy, że zgodnie z decyzją Episkopatu Polski sakramenty przyjmowane są w parafii zamieszkania.

7. Składam serdeczne podziękowanie rodzicom dzieci za przygotowanie pięknych dekoracji, posprzątanie kościoła oraz dar ołtarza.

8. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace w kościele.

9. Słowo na nowy tydzień: „Oto Ja Jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata”