VI Niedziela Wielkanocna

1. We wtorek obchodzimy święto św. Andrzeja Boboli – patrona Polski

2. W sobotę 20 maja od godz. 9.00 będzie spowiedź dzieci przystępujących do I Komunii św. oraz ich rodzin. Spowiedź będzie poprzedzona odnowieniem przyrzeczeń chrztu św.

3. W najbliższą niedzielę 21 maja w naszym kościele Uroczystość I Komunii św. Msze św. o godz. 10.00, 11.30 i 13.00 są zarezerwowane dla dzieci przystępujących do I Komunii św. ich rodziców oraz rodzin.

4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.00 i 18.00 w naszym kościele będzie koncert p. Natalii Makej. Pochodzi z Ukrainy. Na początku wojny przyjechała do Lublina z Charkowa wraz z młodszym, niepełnosprawnym synem Jarczykiem. Pani Natalia to artystka, która komponuje muzykę, piszę teksty piosenek, wiersze, śpiewa i gra na instrumentach. Zebranymi pieniędzmi chce wesprzeć żołnierzy walczących na wojnie. Po Mszach św. będzie możliwość wsparcia ofiarą do puszki potrzebujących w Ukrainie.

5. Dzisiaj młodzież z Parafialnego Oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przed kościołem będzie rozprowadzała „Kremówki papieskie” oraz broszurki o św. Janie Pawle II. Zebrane środki są przeznaczone na Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej SMAL.

6. W piątek 26 maja o godz. 19.00 w naszym kościele będzie koncert „ Dla Ciebie, Mamo” w wykonaniu p. Piotra Selima z chórem SP nr 58 „ Berylio”

7. W zakrystii lub kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy młodzieży (uczniowie klas 7), którzy w 2024r. przystąpi do sakramentu bierzmowania w naszej parafii. Termin zgłoszeń do końca maja. Przypominamy, że zgodnie z decyzją Episkopatu Polski sakramenty przyjmowane są w parafii zamieszkania.

8. W najbliższy czwartek 18 maja o godz. 19.30 z Sanktuarium Świętej Rodziny do Sanktuarium MB Latyczowskiej wyruszy Droga Światła. Organizatorzy serdecznie zapraszają do licznego udziału w tym wielkim wydarzeniu duchowym.

9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace w kościele, szczególnie za ubiegłotygodniowa tacę – zbiórkę na budowę kościoła.

10. Słowo na nowy tydzień: „Trwajcie w miłości mojej”