IV Niedziela Wielkanocna

1. W środę – 3 maja – obchodzimy Uroczystość MB Królowej Polski. Porządek Mszy św. niedzielny.

2. W niedziele 21 maja o godz. 10.00, 11.30 i 13.00 będzie w naszym kościele Uroczystość I Komunii św. dzieci z naszej parafii, 28 maja o 11.30 – uroczystość I Komunii św. dzieci z Prywatnej Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi, a 4 czerwca o godz. 10.00 – Rocznica I Komunii św.

3. W tym tygodniu wypada I środa, I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek spowiedź od godz. 16.00, a o 16.30 Msza św. Nabożeństwo po Mszy św. Od godz. 9.00 będziemy odwiedzać chorych – adresy zgłaszamy do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

4. Koła Różańcowe naszej parafii organizują wyjazd na Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca na Jasna Górę 3 czerwca. Chętnych zapraszam do zgłaszania się do zakrystii, kancelarii parafialnej lub zelatorów poszczególnych kół różańcowych.

5. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o 17.30

6. „Grupa „Józef” serdecznie zaprasza na pierwszy miting DDA/DDD w czwartek 4 maja o 17.30, przy ul. Filaretów 7 w Lublinie ( kościół Św. Józefa, salka Wawrzyńca ).”

7. Zapraszamy na koncerty w ramach IV Lubelskiej Wiosny Organowej do Archikatedry Lubelskiej. Szczegóły na plakacie w tablicy ogłoszeń.

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace w naszym kościele. Następna niedziela, I niedzielą miesiąca – taca będzie formą zbiórki na budowę kościoła.

9. Słowo na nowy tydzień: Przez Maryję do Jezusa