III Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako niedziela Biblijna. Zachęcamy do częstego czytania Słowa Bożego.

2. W środę 19 kwietnia ks. Bp Adam Bab udzielił sakramentu bierzmowania 128 młodym naszej parafii. Bardzo proszę o modlitwę w intencji młodzieży o łaskę i moc Ducha św., w mężnym wyznawaniu wiary.

3. Uroczyste obchody X Lubelskiego Dnia Solidarności Międzypokoleniowej pod hasłem „Międzypokoleniowy Lublin tańczy razem” odbędą się 28 kwietnia 2023r. Rozpoczną się Uroczystą Mszą św. sprawowaną przez Metropolitę Lubelskiego ks. Abp Stanisława Budzika o godz. 11.00 w Archikatedrze Lubelskiej w intencji wszystkich lublinian. O 12.00 spod Ratusza wyruszy barwny korowód na Plac Litewski, gdzie odbywać się będą centralne uroczystości. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

4. Koła Różańcowe naszej parafii organizują wyjazd na Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca na Jasna Górę 3 czerwca. Chętnych zapraszam do zgłaszania się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace w naszym kościele.

6. Słowo na nowy tydzień: „Żywe jest Słowo Boże i skuteczne”