Święto Świętego Szczepana

1. W piątek 30 grudnia obchodzimy Święto Świętej Rodziny. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

2. W sobotę 31 grudnia ostatni dzień 2022 roku. Nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne połączone z nabożeństwem Nieszporów o godz. 17.30, a o 18.00 Msza św. Dziękczynna i z prośbą o błogosławieństwo Boże w Nowym Roku.

3. W niedzielę Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. W tym dniu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami dodatkowo śpiewając lub recytując w kościele lub kaplicy Hymn do Ducha Św.

4. Program wizyty duszpasterskiej w najbliższych dniach znajdzie się na stronie internetowej naszej parafii oraz na tablicy ogłoszeń. Zgłoszone do dnia 26 grudnia mieszkania zostaną wpisane w harmonogram i będą w danym dniu odwiedzane. Gdyby ktoś zdecydował się na wizytę można będzie takie zgłoszenie przesłać mailem, formularzem na stronie internetowej parafii lub zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej. II termin wizyty duszpasterskiej rozpocznie się po feriach zimowych.

5. Niedziela 1 stycznia będzie I Niedzielą miesiąca. Tradycyjnie taca będzie formą zbiórki na budowę kościoła

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za pomoc w udekorowaniu kościoła i ofiary złożone na prace w naszym kościele. Niech Bóg stokrotnie wynagrodzi.

7. Słowo na nowy tydzień: „Błogosław Boże nasz codzienny trud”