IV Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj w naszej parafii gościmy Ks. Damiana – Jezuitę z Kirgistanu. Głosi Słowo Boże oraz promuje album „ Gdzie góry dotykają nieba”. Zebrane środki przeznaczone są na Ośrodek Pomocy.

2. Zapraszamy w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek na Nowennę do Bożego Narodzenia o godz. 17.40, a w wigilię o 6.00.

3. Spowiedź od środy do piątku od 17.00.

4. Na stoliku przy wyjściu z kościoła są świece CARITAS, oraz sianko na stół wigilijny.

5. W piątek 23 grudnia od 9.00 będziemy odwiedzać chorych z posługa sakramentalną. Adresy prosimy zgłaszać do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

6. Do 23 grudnia możemy zgłaszać wolę spotkania i wspólnej modlitwy w ramach wizyty duszpasterskiej. Informujemy, że takie spotkania będą tylko w zgłoszonych mieszkaniach.

7. W sobotę wypada Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. roratnia o 6.00. Wieczorem nie ma Mszy św. w tym czasie gromadzimy się w naszych domach przy stole wigilijnym. Tego dnia będzie pierwsza Msza św. Uroczystości Bożego Narodzenia o 22.00 oraz tradycyjna „Pasterka” o północy.

8. W Uroczystość Bożego Narodzenia nie ma Mszy św. o godz. 7.00, a pozostałe są w porządku niedzielnym.

9. W czwartek 22 grudnia po wieczornej Mszy św. zapraszamy osoby które chciałyby pomóc posprzątać kościół, ubrać choinki i przygotować tradycyjną szopkę.

10. Składamy podziękowania za ofiary złożone na prace w naszym kościele. 

11. Słowo na nowy tydzień: „Już blisko jest Pan”