III Niedziela Adwentu

1. Dzisiejsza niedziela radości (Gaudete) uświadamia nam, że „blisko jest Pan”. Starajmy się dobrze wykorzystać dany nam jeszcze czas Adwentu.

2. Dzisiaj o godz. 16.00 spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św., a po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszej parafii

3. Zapraszamy na Roraty – w dni powszednie o 6.00. Przychodząc przynosimy ze sobą świece lub lampiony.

4. Od piątku 16 grudnia rozpoczynamy Nowennę do Bożego Narodzenia – codziennie o godz. 17.40

5. Na stoliku przy wyjściu z kościoła jest sianko na stół wigilijny.

6. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek z przeznaczeniem na pomoc dla Moniki chorej na neuropatię. W zakrystii można także przekazać dary na wigilię dla samotnych i bezdomnych organizowane przez kościół rektoralny pw. św. Judy Tadeusza w ramach „wigilii dla bezdomnych i samotnych”.

7. Rodzice oraz uczniowie Szkoły podstawowej nr 58 w Lublinie zapraszają na KIERMASZ OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH, który odbędzie się w dniach 19 – 22 grudnia w godzinach 14.00 – 16.30 w holu głównym szkoły. Podczas kiermaszu będzie można nabyć stroiki świąteczne, bombki i inne ozdoby choinkowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Dochód ze sprzedaży ozdób zostanie przeznaczony na organizację zabawy karnawałowej dla uczniów SP nr 58

8. Do 23 grudnia można zgłaszać wolę spotkania w czasie wizyty duszpasterskiej. Zgłoszenia można wrzucać do skrzynki na stoliku z tyłu kościoła czy złożyć przez formularz na stronie internetowej.

9. Na tablicy przy stolikach jest wywieszony wynik wyborów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej

10. Dziękujemy za ofiary złożone na prace w kościele.

11. Słowo na nowy tydzień: „ Prostujcie drogę Panu”