XXXI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar do puszki na leczenie naszego parafianina Olka. Do zakończenia zbiórki potrzeba jeszcze 40000 zł. Najbliżsi Olka oczekują na nasza pomoc.

2. We wtorek 1 listopada wypada uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. niedzielny.

3. W środę – Dzień Zaduszny, wspominamy wszystkich zmarłych. Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00.

4. Od 1 listopada każdego dnia o godz. 17.20 odmawiany będzie różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. Karty wypominkowe znajdują się na stoliku z tyłu kościoła. Wypełnione karty z wpisaną datą odczytania składamy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Wypominki można też przesłać za pomocą formularza na naszej stronie internetowej.

5. Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować w intencji zmarłych. Warunkiem dodatkowym jest odwidzenie cmentarza i modlitwa w intencji zmarłych.

6. W tym tygodniu wypadają Pierwsza środa, Pierwszy czwartek, Pierwszy piątek i Pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające po wieczornych Mszach św.

7. W Pierwszy piątek od 9.00 pragniemy odwiedzić chorych z posługą sakramentalną. Adresy prosimy zgłaszać do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Spowiedź od 16.00, a o 16.30 Msza św.

8. Od 18 listopada grupa charyzmatyczna naszej parafii planuje Seminarium Odnowy Wiary dlatego w najbliższą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii przedstawicieli Wspólnoty Charyzmatycznej „Mocni w Duchu” z Łodzi, którzy będą zapraszać na Seminarium opowiadając i dając świadectwa.

9. Dekret ks. Abp o wyborach do Rad Parafialnych i instrukcja.

10. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na prace w naszym kościele. Taca z przyszłej niedzieli (I niedziela miesiąca) będzie formą zbiórki na budowę naszego kościoła

11. Słowo na nowy tydzień: „Droga miłości jest drogą do świętości”