XXV Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu obchodzimy:

a. we wtorek – wspomnienie Świętych Męczenników Koreańskich
b. w środę – święto św. Mateusza Ap.
c. w piątek – wspomnienie św. o. Pio

2. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy młodzieży klas ósmych uczących się poza terenem naszej parafii, którzy przyjmą sakrament bierzmowania w naszym kościele. Przyjmujemy także zapisy uczniów klas trzecich uczących się poza terenem parafii, którzy chcą przyjąć I Komunię św. w naszym kościele. Termin składania deklaracji upływa ostatniego dnia września.

3. Chcemy w naszej parafii utworzyć kolejny krąg Kościoła Domowego. Jest to forma wspólnego uświęcania się małżonków, a także całej rodziny. Zapraszamy pary małżeńskie zainteresowane formacją Domowego Kościoła do zgłoszenia się w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

4. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace w naszym kościele.

5. Słowo na nowy tydzień: „Służyć znaczy królować”