XXIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj Parafialny Oddział KSM zaprasza młodzież od 14.30 do 16.30 do hali sportowej szkoły Podstawowej nr 58 na siatkówkę, a o 18.00 na Mszę św., w czasie której oprawę liturgiczną przygotowuje KSM. Więcej szczegółów – czytaj tutaj

2. W tym tygodniu obchodzimy:
a. we wtorek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma
b. w środę – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
c. w czwartek – wspomnienie Matki Bożej Bolesnej
d. w piątek – wspomnienie świętych Korneliusza i Cypriana

3. W święto Podwyższenia Krzyża św. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

4. W imieniu rodziców i przyjaciół dwuletniego Olka składam serdeczne Bóg zapłać za gorące serca w czasie zbiórki na konieczna skomplikowaną operację serca. Zebrano ponad 7000 zł. Na naszej stronie internetowej jest link do zbiórki. Gdyby ktoś indywidualnie chciał wesprzeć można to uczynić klikając na baner pomocy. Przekażmy także znajomym i przyjaciołom informacje o zbiórce – może ktoś będzie mógł wesprzeć.

5. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy młodzieży klas ósmych uczących się poza terenem naszej parafii, którzy przyjmą sakrament bierzmowania w naszym kościele. Przyjmujemy także zapisy uczniów klas trzecich uczących się poza terenem parafii, którzy chcą przyjąć I Komunię św. w naszym kościele. Termin składania deklaracji upływa ostatniego dnia września.

6. W najbliższy wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 próba chóru. Serdecznie zapraszamy osoby, które chciałyby śpiewem chwalić Boga. Szczególnie zapraszamy mężczyzn.

7. IX Liceum Ogólnokształcące im Mikołaja Kopernika w Lublinie obchodzi w tym roku 50-lecie swojego istnienia. Zapraszamy byłych nauczycieli i pracowników administracyjnych, zapraszamy absolwentów i sympatyków szkoły na uroczyste obchody jubileuszowe, które odbędą się w dn. 23-24 września. Plan obchodów i wszelkie inne informacje można znaleźć na internetowej stronie szkoły www.9lo.lublin.pl w zakładce „50-lecie”.

8. Składam serdeczne Bóg zapłać za ubiegłotygodniową zbiórkę – tacę na prace w naszym kościele.

9. Słowo na nowy tydzień: „Czas to miłość”– bł. Stefan Kardynał Wyszyński