XXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj o godz. 10.00 w czasie Mszy św. modlimy się w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli i katechetów rozpoczynających nowy rok szkolny. Prosimy o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski, dary Ducha św. i opiekę MB i św. Jana Kantego na cały nowy rok nauki i pracy.

2. W czwartek wypada święto Narodzenia NMP tradycyjnie nazywane Matki Bożej Siewnej. Msze św. o 7.00 i 18.00.

3. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy młodzieży klas ósmych uczących się poza terenem naszej parafii, a pragnących przyjąć sakrament bierzmowania w naszym kościele. Przyjmujemy także zapisy uczniów klas trzecich uczących się poza terenem parafii, którzy chcą przyjąć I Komunię św. w naszym kościele.

4. Spotkanie pielgrzymów wyruszających 10 września do Kęt będzie w środę o godz. 19.00 w kościele.

5. W sobotę 10 września Ks. Paweł zaprasza dzieci na próbę scholi o godz. 10.00, a o 11.00 kandydatów na ministrantów.

6. W niedzielę 11 września Parafialny Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, zaprasza młodzież od 14.30 do 16.30 na siatkówkę do Hali Szkoły Podstawowej nr 58, a o 18.00 na Mszę św., oprawę której przygotowuje młodzież promując KSM.

7. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar do puszki na operację serca naszego parafianina Olka. Pomoc jest bardzo potrzebna – prosimy o wrażliwość serca.

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace w naszym kościele szczególnie za dzisiejszą taca, która jest formą zbiórki na budowę naszego kościoła.

9. Słowo na nowy tydzień: „Otwórz Twe serce dla Boga”