XXII Niedziela Zwykła

1. Zaproszenie Metropolity Lubelskiego https://archidiecezjalubelska.pl/blog/zaproszenie-metropolity-lubelskiego-na-uroczystosci-maryjne-2022/

2. W środę 1 września rozpoczyna się rok szkolny. Msza św. w intencji o błogosławieństwo Boże dla dzieci, nauczycieli i katechetów na cały nowy rok szkolny będzie odprawiona w niedzielę 4 września o godz. 10.00. Msza św. będzie zakończona specjalnym błogosławieństwem.

3. W tym tygodniu wypadają Pierwsza Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W Pierwszy Piątek od 9.00 odwiedzamy chorych z posługą sakramentalną. Adresy prosimy zgłaszać do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Msze św. o 7.00, 16.30 i 18.00. Spowiedź od 16.00. Po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo wynagradzające Sercu Pana Jezusa.

4. W Pierwszą sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy św. o 18.00, a następnie adoracja do 21.00.

5. W zakrystii przyjmujemy zapisy na Pielgrzymkę do Wąwolnicy 3 września (sobota). Msza św. dla pielgrzymów w sobotę 3 września o 6.30. Na trasie połączymy się z grupą par. MB Różańcowej.

6. Klub sportowy „Widok” ogłasza nabór kandydatów. Treningi naborowe będą od 1, 2 i 5 września o godz. 18.00 na boisku przy Szkole Podstawowej nr 51 ul. Bursztynowa.

7. Za tydzień przed kościołem będzie zbiórka ofiar do puszki na specjalistyczną operację serca naszego parafianina 2 letniego Olka

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace w naszym kościele. Najbliższa niedziela to I niedziela miesiąca – taca będzie przeznaczona na budowę kościoła.

9. Słowo na nowy tydzień: „Ty znasz i przenikasz mnie Panie”