XXI Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu obchodzimy:

a. w poniedziałek – wspomnienie NMP Królowej
b. w środę – święto św. Bartłomieja Apostoła
c. w piątek – uroczystość NMP Częstochowskiej
d. w sobotę – wspomnienie św. Moniki

2. Składam serdeczne podziękowanie paniom, które wykonały piękne bukiety na ubiegłotygodniową Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Ofiary złożone z tej okazji przeznaczone są na prace w naszym kościele i wyniosły 1200 zł. – za które składam serdeczne Bóg zapłać.

3. Od września będziemy przyjmowali zapisy kandydatów do bierzmowania i uczniów klas III, którzy przyjmą Sakrament bierzmowania i I Komunie św. w naszej parafii.

4. Organizujemy pielgrzymkę na uroczystości odpustowe w Wąwolnicy – 3 września. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Podobnie jak w ubiegłym roku będziemy pielgrzymowali w grupie razem z parafią MB Różańcowej.

5. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się 8 września. Chętni zgłaszają się do kancelarii parafialnej lub przychodzą na pierwsze spotkanie 8 września godz. 19.00. Kurs jest zamknięty tzn. w trakcie trwania kursu nie będzie można dołączyć.

6. Zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy (środa po Mszy o 18.00) oraz na Mszę św. zbiorową i nowennę do św. Jana Kantego (czwartek godz. 18.00).

7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace w naszym kościele.

8. Słowo na nowy tydzień: „Panie do kogóż pójdziemy”.