XIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przed kościołem młodzież z KSM naszej parafii organizuje kiermasz ciast. Ofiary złożone przy tej okazji są przeznaczone na potrzeby KSM.

2. 44 Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy tym roku 3 sierpnia. Koszt pielgrzymki wynosi 85 zł. W parafii lub przez stronę internetową pielgrzymki można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą”. Wysokość ofiar dowolna.

3. Stowarzyszenie mali bracia Ubogich oferuje starszym samotnym osobom wolontariat towarzyszący w ramach Program OBECNOŚĆ.
Wolontariat ten to budowanie długotrwałych, opartych na przyjaźni i zaufaniu, relacji wolontariusza z seniorem. Wolontariusze to osoby w różnym wieku, o otwartych sercach, pełne ciepła i zrozumienia dla problemów podeszłego wieku. Każdego podopiecznego odwiedza stale ten sam wolontariusz – co najmniej raz w tygodniu na minimum dwie godziny. Wizyty wolontariusza są bezpłatne. Nie świadczymy usług opiekuńczych. Serdecznie zapraszamy również osoby pełnoletnie, odpowiedzialne i otwarte na kontakt z seniorem do włączenia się w wolontariat. Oferujemy dla wolontariuszy różnego rodzaju szkolenia, superwizje i wspieramy w samorozwoju. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie w gablocie i ulotkach na stoliku przy wyjściu

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na prace w naszym kościele. Bardzo dziękuję za dzisiejszą tacę – zbiórkę na budowę kościoła.

5. Słowo na nowy tydzień: Być wszystkim dla wszystkich by zbawić choć jednego.